Nejčastější dotazy
Pro koho jsou akce určené?
Pro nezadané lidi, kteří by rádi někoho poznali. A přestože by třeba svého budoucího partnera nenašli, alespoň si užili zábavu a našli nové přátele.

Jaké lidi na akci potkám?
Na každou akci se hlásí lidé s přesně určeným věkovým rozmezím (vždy polovina ženy a polovina muži) a z jedné geografické oblasti.  Tyto informace vždy najdete v detailu dané akce.
 
Jak víkendy probíhají?
Na celý víkend je pro vás připravený program. Ten je zpočátku pevný, v druhé polovině pobytu si o aktivitách rozhodujete sami.
 
Jaké aktivity nás čekají?
Všelijaké. Sportovní, manuální, zaměřené na spolupráci. Většina aktivit, pokud počasí dovolí, probíhá venku.

Jaké si vzít oblečení?
Vezměte si hlavně to, v čem se cítíte příjemně. Pevné boty a teplejší oděv na večer. Rozhodně spíš sportovní, než společenské. Ale pokud chcete hrát paintball v saku, klidně můžete.

Kdy akce končí a kdy začíná?
Víkendy zpravidla začínají v pátek večer a končí v neděli po poledni. Přesný časový harmonogram se dozvíte buďto v podrobném popisu akce nebo z mailu, který vám nejpozději týden před akcí zašleme.
 
Co je a není součástí ceny?
V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze a veškerý program. V ceně není zahrnuta doprava. Ta je vlastní.

Jak je zařízené ubytování a po kolika se bydlí na pokojích?
Počet lůžek na pokojích se různí. Nejčastěji jsou pokoje po dvou či třech. Do pokojů se rozřazuje podle pohlaví. O tom, kdo s kým bude ubytovaný, se rozhoduje až na místě. Pokud jedete se známým, nemusíte si společné místo rezervovat předem.

Co když nemám vlastní auto?
Nevadí. Dorazit můžete vlakem nebo autobusem na nejbližší zastávku a my pro vás přijedeme. Dorazit jen budete muset o něco dřív, abychom vás mohli vyzvednout a zároveň začali podle programu.
 
Upraví mi na místě jídelníček podle mé diety?
Ano. Pokud předem nahlásíte, že potřebujete bezlepkovou nebo vegetariánskou stravu, dostanete ji.

Co když z nenadálých důvodů nebudu moci přijet?
V tom případě vám navrhneme termín další akce pro vaši geografickou oblast a vaši věkovou kategorii. Pokud si termín nevyberete a vy nám své storno oznámíte nejpozději tři týdny před začátkem akce, zašleme vám peníze zpět. Pokud to bude později, část jsme si nuceni ponechat, protože s vámi už počítáme a máme pro vás například zamluvený hotel a stravu.

V případě, že jste na Váš dotaz nenašli odpověď, kontaktujte nás.

 O nás

Žijeme ve zvláštní době všemožných moderních technologií. Virtuální svět včetně sociálních sítí má za úkol lidi sbližovat, ale paradoxně se děje opak. Přátelství na sociálních sítích se tak stává fenoménem dnešní doby, ale lidem často chybí osobní kontakt. Svět kolem nás je čím dál hektičtější a pro osobní komunikaci v něm přestává být místo. Kolotoč nejen pracovních povinností nám neposkytuje dostatek času na to poznat lidi kolem sebe opravdu do hloubky. 

Rozhodli jsme se proto přerušit tento trend a vrátit se k tradičnímu způsobu seznamování. U vína, u ohně, u společné hry. Bez vyšpulených rtů před zrcadlem a foťákem v ruce.

Posledních osm let úspěšně organizujeme seznamovací kurzy pro nastupující studenty na VŠ, za tuto dobu tyto akce absolvovalo víc než 5000 účastníků. Rozhodli jsme se nabídnout naše zkušenosti s efektivním seznamováním i lidem, kteří hledají životního partnera. Nebo třeba jenom nové přátele.

Koncept akce a program byl konzultován s psycholožkou a psychoterapeutkou Terezou Baltag, která se zabývá problematikou partnerských vztahů. Jejích služeb můžete sami přímo využít v podobě online konzultací před nebo po našem seznamovacím víkendu.