Víkendy pro nezadané

Pestrý program

Nejsme klasická cestovní agentura pro nezadané. O víkendu vás čeká pestrý program, na jehož tvorbě se podílela psycholožka a osobní koučka Tereza Baltag zabývající se partnerskými vztahy. Část programu bude probíhat v naší režii, o části si budete rozhodovat sami.  

Nevšední situace

Na jedné akci se potkáte s nezadanými lidmi obdobného věku a z jedné geografické oblasti. Potenciální partnery zažijete v běžných i nevšedních situacích, proto se na tyto situace sami připravte. Věříme, že se budete smát. Občas i sami sobě.

Víkend si užijete!

Nejvíc bychom si přáli, aby vás na akci někdo ohromil natolik, že budete za dva roky strojit veselku. To bohužel slíbit nemůžeme. Místo toho slibujeme, že i když svůj ideální protějšek nenajdete, víkend si přesto užijete a poznáte nové přátele. A těch není nikdy dost.   


Babí léto s Potkámese.cz - pro nedostatečný počet přihlášených zrušeno

Užijte si s námi poprázdninový víkend!
Termín: 7. října - 9. října 2016
Věk účastníků: ženy 24-35 let, muži 26-38 let
Kapacita: max. 60 osob (30 žen, 30 mužů)
Bydliště účastníků: Praha + Střední Čechy
Místo konání: Českosaské Švýcarsko, přesná lokace bude zveřejněna
Cena: 2650 Kč (ubytování, plná penze, program)
Přihlášky: Od 1. 8. do 18. 9. 2016Prvomájový víkend na Vysočině - Akce již proběhla

Nezapomenutelný víkend v srdci Českomoravské vrchoviny určený pro lidi ze stejné oblasti a podobného věku. Bohatý program plný známých i netradičních seznamovacích aktivit, během nichž svého potencionální partnera opravdu poznáte. Ale také možnost sportovního vyžití, společná příprava sushi, projížďka na loďce po rybníku nebo masážní kurz. A s trochou štěstí se nám v neděli podaří najít rozkvetlou třešeň… Těšíme se na vás!
Termín: 29. dubna - 1. května 2016
Věk účastníků: ženy 25-35 let, muži 27-40 let
Kapacita: max. 60 osob (30 žen, 30 mužů)
Bydliště účastníků: Praha + Střední Čechy
Místo konání: Konferenční centrum Immanuel
Cena: 2650 Kč (ubytování, plná penze, program)
Přihlášky: První kolo bez ohledu na pohlaví do 10. dubna - Akce již proběhla


Co můžete během víkendu očekávat?
V plánu je bohatý program, ve kterém je zpočátku kladen důraz na seznámení se v menších skupinkách, později na spolupráci a nakonec si aktivity a svoje společníky vybíráte sami.

Jak se dostanete na místo?
Doprava vlastní. V případě, že byste využili autobusy či vlaky do blízkých obcí, do areálu vás odtud dopravíme.

Strava
Součástí ubytování je plná penze, začínáme páteční večeří a končíme nedělním obědem.

Dorazte a seznamte se s dalšími nezadanými lidmi. Pokuste se najít partnera, a kdyby se vám to náhodou nepodařilo, pořád si užijete parádní víkend s novými přáteli!

Přihláška

 O nás

Žijeme ve zvláštní době všemožných moderních technologií. Virtuální svět včetně sociálních sítí má za úkol lidi sbližovat, ale paradoxně se děje opak. Přátelství na sociálních sítích se tak stává fenoménem dnešní doby, ale lidem často chybí osobní kontakt. Svět kolem nás je čím dál hektičtější a pro osobní komunikaci v něm přestává být místo. Kolotoč nejen pracovních povinností nám neposkytuje dostatek času na to poznat lidi kolem sebe opravdu do hloubky. 

Rozhodli jsme se proto přerušit tento trend a vrátit se k tradičnímu způsobu seznamování. U vína, u ohně, u společné hry. Bez vyšpulených rtů před zrcadlem a foťákem v ruce.

Posledních osm let úspěšně organizujeme seznamovací kurzy pro nastupující studenty na VŠ, za tuto dobu tyto akce absolvovalo víc než 5000 účastníků. Rozhodli jsme se nabídnout naše zkušenosti s efektivním seznamováním i lidem, kteří hledají životního partnera. Nebo třeba jenom nové přátele.

Koncept akce a program byl konzultován s psycholožkou a psychoterapeutkou Terezou Baltag, která se zabývá problematikou partnerských vztahů. Jejích služeb můžete sami přímo využít v podobě online konzultací před nebo po našem seznamovacím víkendu.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat