Víkendy pro nezadané

Pestrý program

Nejsme klasická cestovní agentura pro nezadané. O víkendu vás čeká pestrý program, na jehož tvorbě se podílela psycholožka a osobní koučka Tereza Baltag zabývající se partnerskými vztahy. Část programu bude probíhat v naší režii, o části si budete rozhodovat sami.  

Nevšední situace

Na jedné akci se potkáte s nezadanými lidmi obdobného věku a z jedné geografické oblasti. Potenciální partnery zažijete v běžných i nevšedních situacích, proto se na tyto situace sami připravte. Věříme, že se budete smát. Občas i sami sobě.

Víkend si užijete!

Nejvíc bychom si přáli, aby vás na akci někdo ohromil natolik, že budete za dva roky strojit veselku. To bohužel slíbit nemůžeme. Místo toho slibujeme, že i když svůj ideální protějšek nenajdete, víkend si přesto užijete a poznáte nové přátele. A těch není nikdy dost.   

Pro koho jsou akce určené?
Pro nezadané lidi, kteří by rádi někoho poznali. A přestože by třeba svého budoucího partnera nenašli, alespoň si užili zábavu a našli nové přátele.

Jaké lidi na akci potkám?
Na každou akci se hlásí lidé s přesně určeným věkovým rozmezím (vždy polovina ženy a polovina muži) a z jedné geografické oblasti.  Tyto informace vždy najdete v detailu dané akce.
 
Jak víkendy probíhají?
Na celý víkend je pro vás připravený program. Ten je zpočátku pevný, v druhé polovině pobytu si o aktivitách rozhodujete sami.
 
Jaké aktivity nás čekají?
Všelijaké. Sportovní, manuální, zaměřené na spolupráci. Většina aktivit, pokud počasí dovolí, probíhá venku.

Jaké si vzít oblečení?
Vezměte si hlavně to, v čem se cítíte příjemně. Pevné boty a teplejší oděv na večer. Rozhodně spíš sportovní, než společenské. Ale pokud chcete hrát paintball v saku, klidně můžete.

Kdy akce končí a kdy začíná?
Víkendy zpravidla začínají v pátek večer a končí v neděli po poledni. Přesný časový harmonogram se dozvíte buďto v podrobném popisu akce nebo z mailu, který vám nejpozději týden před akcí zašleme.
 
Co je a není součástí ceny?
V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze a veškerý program. V ceně není zahrnuta doprava. Ta je vlastní.

Jak je zařízené ubytování a po kolika se bydlí na pokojích?
Počet lůžek na pokojích se různí. Nejčastěji jsou pokoje po dvou či třech. Do pokojů se rozřazuje podle pohlaví. O tom, kdo s kým bude ubytovaný, se rozhoduje až na místě. Pokud jedete se známým, nemusíte si společné místo rezervovat předem.

Co když nemám vlastní auto?
Nevadí. Dorazit můžete vlakem nebo autobusem na nejbližší zastávku a my pro vás přijedeme. Dorazit jen budete muset o něco dřív, abychom vás mohli vyzvednout a zároveň začali podle programu.
 
Upraví mi na místě jídelníček podle mé diety?
Ano. Pokud předem nahlásíte, že potřebujete bezlepkovou nebo vegetariánskou stravu, dostanete ji.

Co když z nenadálých důvodů nebudu moci přijet?
V tom případě vám navrhneme termín další akce pro vaši geografickou oblast a vaši věkovou kategorii. Pokud si termín nevyberete a vy nám své storno oznámíte nejpozději tři týdny před začátkem akce, zašleme vám peníze zpět. Pokud to bude později, část jsme si nuceni ponechat, protože s vámi už počítáme a máme pro vás například zamluvený hotel a stravu.

V případě, že jste na Váš dotaz nenašli odpověď, kontaktujte nás.

Babí léto s Potkámese.cz - pro nedostatečný počet přihlášených zrušeno

Užijte si s námi poprázdninový víkend!
Termín: 7. října - 9. října 2016
Věk účastníků: ženy 24-35 let, muži 26-38 let
Kapacita: max. 60 osob (30 žen, 30 mužů)
Bydliště účastníků: Praha + Střední Čechy
Místo konání: Českosaské Švýcarsko, přesná lokace bude zveřejněna
Cena: 2650 Kč (ubytování, plná penze, program)
Přihlášky: Od 1. 8. do 18. 9. 2016Prvomájový víkend na Vysočině - Akce již proběhla

Nezapomenutelný víkend v srdci Českomoravské vrchoviny určený pro lidi ze stejné oblasti a podobného věku. Bohatý program plný známých i netradičních seznamovacích aktivit, během nichž svého potencionální partnera opravdu poznáte. Ale také možnost sportovního vyžití, společná příprava sushi, projížďka na loďce po rybníku nebo masážní kurz. A s trochou štěstí se nám v neděli podaří najít rozkvetlou třešeň… Těšíme se na vás!
Termín: 29. dubna - 1. května 2016
Věk účastníků: ženy 25-35 let, muži 27-40 let
Kapacita: max. 60 osob (30 žen, 30 mužů)
Bydliště účastníků: Praha + Střední Čechy
Místo konání: Konferenční centrum Immanuel
Cena: 2650 Kč (ubytování, plná penze, program)
Přihlášky: První kolo bez ohledu na pohlaví do 10. dubna - Akce již proběhla


Co můžete během víkendu očekávat?
V plánu je bohatý program, ve kterém je zpočátku kladen důraz na seznámení se v menších skupinkách, později na spolupráci a nakonec si aktivity a svoje společníky vybíráte sami.

Jak se dostanete na místo?
Doprava vlastní. V případě, že byste využili autobusy či vlaky do blízkých obcí, do areálu vás odtud dopravíme.

Strava
Součástí ubytování je plná penze, začínáme páteční večeří a končíme nedělním obědem.

Dorazte a seznamte se s dalšími nezadanými lidmi. Pokuste se najít partnera, a kdyby se vám to náhodou nepodařilo, pořád si užijete parádní víkend s novými přáteli!

Přihláška

Nezapomenutelný víkend v srdci Českomoravské vrchoviny. Bohatý program plný známých i netradičních seznamovacích aktivit, během nichž svého potencionální partnera opravdu poznáte. Ale také možnost sportovního vyžití, společná příprava sushi, projížďka na loďce po rybníku nebo masážní kurz. A s trochou štěstí se nám v neděli podaří najít rozkvetlou třešeň… Těšíme se na vás!
Termín: 29. dubna - 1. května 2016
Věk účastníků: ženy 25-35 let, muži 27-40 let
Kapacita: 60 osob
Bydliště účastníků: Praha + Střední Čechy
Místo konání: Konferenční centrum Immanuel
Cena: 2650 Kč (ubytování, plná penze, program)

 O nás

Žijeme ve zvláštní době všemožných moderních technologií. Virtuální svět včetně sociálních sítí má za úkol lidi sbližovat, ale paradoxně se děje opak. Přátelství na sociálních sítích se tak stává fenoménem dnešní doby, ale lidem často chybí osobní kontakt. Svět kolem nás je čím dál hektičtější a pro osobní komunikaci v něm přestává být místo. Kolotoč nejen pracovních povinností nám neposkytuje dostatek času na to poznat lidi kolem sebe opravdu do hloubky. 

Rozhodli jsme se proto přerušit tento trend a vrátit se k tradičnímu způsobu seznamování. U vína, u ohně, u společné hry. Bez vyšpulených rtů před zrcadlem a foťákem v ruce.

Posledních osm let úspěšně organizujeme seznamovací kurzy pro nastupující studenty na VŠ, za tuto dobu tyto akce absolvovalo víc než 5000 účastníků. Rozhodli jsme se nabídnout naše zkušenosti s efektivním seznamováním i lidem, kteří hledají životního partnera. Nebo třeba jenom nové přátele.

Koncept akce a program byl konzultován s psycholožkou a psychoterapeutkou Terezou Baltag, která se zabývá problematikou partnerských vztahů. Jejích služeb můžete sami přímo využít v podobě online konzultací před nebo po našem seznamovacím víkendu.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat